Permanente Laser-ontharing

Permanente Laser-ontharing

01

Wat is het?

Nooit meer scheren, epileren of waxen. Onze geavanceerde Diode Laser technologie zorgt voor een veilige en definitieve verwijdering van ongewenste haargroei op vrijwel alle lichaamsdelen.

02

Voor wie?

Zowel mannen als vrouwen die definitief verlost willen zijn van ongewenst haar.

03

Hoe verloopt de behandeling?

We maken gebruik van een koelende laserkop die de huid beschermt terwijl de haarzakjes effectief worden vernietigd door geconcentreerd licht.

04

Resultaat & nazorg

Vermijd de zonnebank en direct zonlicht gedurende 2 weken voor en na de behandeling. Gebruik dagelijks SPF 30 of hoger.

Prijzen

BehandelingPrijs
Per zone
Gezicht€100
Gezichtsdeel€25
Oren€15
Nek€50
Hals€50
Oksel€30
Hele armen€75
Bovenarmen€50
Onderarmen€50
Handen en vingers€20
Schouders€50
Borst en buik€100
Borst€60
Middellijn borst€20
Tepels rondom€20
Hele buik€60
Onderbuik€40
Strook navel€15
Hele rug€100
Bovenrug€60
Onderrug€60
Schaamstreek€50
Bikinilijn€30
Bilnaad€15
Billen€40
Hele benen€120
Onderbenen€70
Bovenbenen€70
Voeten en tenen€20
Pakket laser vrouwen
Bovenlip + Oksel + Bikinilijn€75
Bikinilijn + Schaamstreek + Bilnaad€85
Hele armen + Handrug + Vingers€85
Bovenlip + Bikinilijn + Onderbenen€95
Oksel + Onderarmen + Onderbenen + Bikinilijn€135
Hele benen + Billen + Bilnaad€145
Oksel + Bikinilijn + Hele benen€145
Onderarmen + Onderbenen + Bikini groot + Oksel€200
Hele benen + Hele armen + Oksel + Bikini groot€250
Hele benen + Hele armen + Oksel + Bikini groot + Gezicht€300
Hele lichaam€400
Pakket laser mannen
Baardlijn + Hals + Nek€100
Hele rug + Schouders + Hele borst + Hele buik + Bovenarmen€300
Nek + Schouders + Bovenarmen€115
Schouders + Bovenarmen + Handrug + Vingers€95
Hele rug + Schouders + Nek + Bovenarmen€200
Hele lichaam€400
Elektrisch ontharen
Gelaat

Elektrisch ontharen behandelt elk haartje afzonderlijk. Ideaal voor fijne, lichte of grijze haren in het gelaat, waar laser minder goed werkt.

Gelaat

15 min

€50

Gelaat

30 min

€75

Gelaat

45 min

€100

Gelaat

60 min

€125

Gelaat

70 min

€150

Veelgestelde vragen

Chat met ons